O čistírně

aneb proč si objednat čištění oděvu přes internet


(INFORMACE O NAŠÍ PROVOZOVNĚ)

Vážení zákazníci,
Vítáme Vás na stránkách cistirna-odevu.cz a jejich anglické verzi drycleaners.cz.
Dovolujeme si představit jedinečný projekt, který byl založen na základě vysoké poptávky zákazníků čistíren oděvů. Většina zákazníků se vyjádřila tak, že návštěva samotné provozovny je značně časově a organizačně zatěžuje.
Samozřejmě, vzhledem k tomu, že velké množství zákazníků je v dnešní době silně zaneprázdněno vysokým pracovním nasazením je úžasné využívat službu, která šetří vaše náklady a především Váš čas, který můžete věnovat svým blízkým.
Cistirna-odevu.cz je unikátní projekt, který jako jediný nabízí samotnou službu přímo na internetu, zrovna tak jako internetový obchod. Zvolte vše potřebné a ostatní se děje za Vás…

Čištění bez obav

Kvalitní a zelené čištění

Samozřejmostí je servis pro širokou veřejnost, privátní servis, včetně uspokojení specifických požadavků malých i velkých firem. Samotný komfort není jen v samotné kvalitě čištění, která je pro nás již naprosto samozřejmá, ale hlavně vychází zákazníkům naprosto vstříc. Prádlo vyzvedneme, vyčistíme a doručíme zpět k vám domů, do kanceláře, hotelu či malých i velkých firem. A nyní jedeme na zelené vlně v souznění s přírodou!
Instalovali jsme jako první v ČR nové technologie, kdy používáme výhradně nové čistící prostředky, které šetří přírodu a  hlavně naše životní prostředí!

Naši velcí zákazníci: Luxusní hotely, Luxusní módní salony a obchody; čistíme oděvy všech značek například:        Luis Vuiton, GUCCI, Dior, Windsors, Dormeuil,  apod.


Přejeme Vám, aby jste byli při využívání našich služeb maximálně spokojeni.

S přáním krásného dne,
Martin Janata a Vaše cistirna-odevu.cz, or drycleaners.cz

Objednejte firemní čištění
a zajistěte si partnerskou slevu

Zjistit více informací

Máte špinavé oblečení?

+420 608 308 200